Şömine Türlerine Göre Aksesuar Seçimleri Leave a comment

Teknoloji ve geleneksel yöntemler doğrultusunda tasarlanmış olan özel mimari fonksiyonlara sahip olan şöminelerin kendilerine özel aksesuarları tercih edilirse, üründen alınacak olan verim yüksek kalitede iyi bir performans sunacaktır. Maşa takımı elektriksiz bütün şömine, kuzine sobalar ve barbeküler ile diğer modeller için idealdir. Tunç ve diğer metaller kullanılarak tasarlanmış olan şömine aksesuarları kullanılan modelin daha pratik bir şekilde ve daha temiz olarak hayatınızı kolaylaştıran, ısıtan, evinizin dekorasyonunu kusursuz bir hâle dönüştüren görsel şölenler sunmaktadır. Maşa takımları içerisinde bulunan fırça, kürek ve maşa ile hem ateşe yeni odun koyabilir, mevcut odunların yanmasını yöneterek ateşi dengeli ve daimi yapabilir, hem de yanma sonrası haznedeki külü temizleyebilirsiniz. Ev kullanımı için ideal olan bu modeller gibi ayrıca sürekli ateş döngüsü için odun takviyesinde bulunabileceğiniz odun koyma hazneli maşa takımı çeşitleri de geniş ürün yelpazesinde yer almaktadır.

Başlıca Şömine Aksesuarları Ve Kullanım Alanları:

Aksesuar seçimlerinde antik çağların esintisini yaşatan siperlikler de her zaman daha şık bir görünüm sağlamaya yardımcıdır. Akordeon siperlikler, doğa temalı (geyik, aslan vb. figürler) siperlikler, manzaralı, cam, sade siperliklerle de şömine önünde daha şık bir görünüm kazandırarak tarzınızı yansıtabilirsiniz. Bütün aksesuarları farklı yükseklikler ve genişliklerde bulabilirsiniz. Şöminenizin ebadına göre özel olarak tasarlanan bu ürünler sayesinde şömine yakmak bir eziyet değil, bir keyif hâlini alacaktır.

Şıklığı baştan aşağıya yansıtan menfez modellerini ise renk bakımından diğer aksesuarlar ve şömine ile tasarım açısından uyumlu olarak kullanabilir şekilde geliştirilmiştir. Menfez modellerinden siperliklere ve hatta maşa takımlarına kadar birçok alanda modern çizgiler gibi antik çağ tasarımlarını görmek de mümkündür. Dekoratif olarak ev içi kullanımda tercih edilebilir olan modellere özel tasarlanan aksesuar seçimleriniz sayesinde bahçe ve balkon için kullanıma hazırlanmış tasarımlarda da kullanabilmenin keyfini uzun süre yaşarsınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir