Lezzetin Döküm Hâli Barbeküler ve Fırınlar Leave a comment

Üst düzey konfor sağlayan modeller arasında bulunan klasik çelik odun sobaları, döküm odun sobaları ve diğer elektrikli şömineler, kuzine sobalar, bahçe şömineleri, barbeküler kullanılacakları alanın genişliğine bağlı olarak ve kullanıcının ihtiyacına bağlı olarak farklı ebatlarda tasarlanmıştır. Pratik ve kullanım esnasında ergonomik tasarımı ile kullanıcısı memnun eden tekerlekli ve uzun ayaklı barbeküler de bunun en iyi örneklerindendir. Döküm oluşları sayesinde ısıyı kolay kaybetmez ve uzun süreli pişirme yapabilme imkanı tanıyan barbeküler, pişmesi zor, zaman isteyen etleri dahi iç suyunu kaybetmeden, lezzetli ve yumuşak bir şekilde istenilen derecede pişirme avantajı sağlamaktadır. Bahçe şömineleri ile takım olarak kullanılabileceği gibi ayrıca lezzet partilerinde de partinin odak noktası olarak kullanılabilmektedir. Paslanmaz ızgaraları, köz haznesi ve kolay kullanım sağlayan uzun bacakları ile eğilmeden, zorlanmadan, yorulmadan lezzeti ile damak çatlatan yemekler pişirmenizi sağlar.

Grill olarak da kullanımı mümkün olan barbeküler CE Üretim Belgesine sahip garantili ürünlerdir. Rüzgar koruması sağlayan, yüksekliği ayarlanabilir pişirme ızgarası mevcut olan, hareket kolaylığı için tekerlekli ayakları da mevcut olan ve böylelikle kolay taşınabilir tasarıma sahip olan dökme demir barbekü yalnızca ızgarada pişirme yapmakla sınırlandırmıyor tavuk ve benzeri etleri de çevirerek pişirme imkanına sahip olmanızı sağlıyor.

Geleneksel Yöntemlerin Yeni Hâli Dökme Demir Ekmek Fırını

Geleneksel ekmek pişirme yöntemine güzel bir dokunuş yaparak dökme demir ile hazırlanan ekmek fırınları da çeşitli modelleri ile istenileni ve ihtiyacı karşılamaya yönelik tasarlanmıştır. Ateşe dayanıklı taş pişirme yüzeyi ile kızaran ve sağlıklı pişen ekmekler için ideal bir tasarım olan fırınlar, CE belgelidir. Kolay kurulabilen bir tasarıma sahip olduğu için barbeküde etler pişerken, fırında da ekmekleri pişirebilir ve lezzet şölenine görkemli bir güzellik kazandırabilirsiniz. Üstelik temizlikleri de oldukça kolaydır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir